Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Luki28 Piotr Oleksiński dang3ll0 Mirek55 Michał Szerel Okopatrzy96 (7673 niezalogowanych)
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
piotrhnl napisał:
pomyliłeś chyba blogi .... to nie jest portal w tym stylu... . chyba zostały ci tylko marzenia .... nie doceniasz Kobiet a to w jaki sposób sie wyrażasz o chęci współżycia sexualnego z kobietą świadczy o tym ze jeszcze nie dorosłeś do tego!!!!

Wiesz bardzo dokładnie to przeczytałam... Jednakże nie znasz poczucia humoru obywatela Wicia ... czemu więc go oceniasz. Panieniek nie znam ale uważam że szukanie faceta to taki "słodki żarcik".

gra półsłówek - gra półgłówek...
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
pejter83 dla niego byla roksa gdyz szukal seksualnych wrazen a pozniej skasowal swoj post. zreszta nie mosze sie przed nikim tlumaczyc.
dzieki biohazard za wstawiennictwo
i zrobilo sie pieknie i blogo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dokladnie tak bylo, potwierdzam....ale tak szczerze , rycerstwo @pitrhnl w obronie dziewictwa niewinnych bialoglow....powalajace, mysle ze gdybym byl kobieta uznalbym go za zboczenca...sorki, tak sobie glosno mysle
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bez kitu niektorzy tu uprawiaja niezle "lanserstwo" aka rycerstwo. co to sex randki na czacie sie robia. smiech na sali jak slowo daje. ze juz nie wspomne o wazeliniarstwie. hahaha.
Zgłoś wpis
1 Post
jacek romanowski
(jacek37NL)
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
dokladnie tak bylo, potwierdzam....ale tak szczerze , rycerstwo @pitrhnl w obronie dziewictwa niewinnych bialoglow....powalajace, mysle ze gdybym byl kobieta uznalbym go za zboczenca...sorki, tak sobie glosno mysle

Ha ha ha dobre.....niezłe porównanie... ... zostawie to bez komentarza bo szkoda słów jeśli porównujesz mnie do zboczeńca za to że wstawiłem się za kobietami......niech wam będzie ....Pozdrowionka
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
piotrhnl napisał:
Adamm napisał:
dokladnie tak bylo, potwierdzam....ale tak szczerze , rycerstwo @pitrhnl w obronie dziewictwa niewinnych bialoglow....powalajace, mysle ze gdybym byl kobieta uznalbym go za zboczenca...sorki, tak sobie glosno mysle

Ha ha ha dobre.....niezłe porównanie... ... zostawie to bez komentarza bo szkoda słów jeśli porównujesz mnie do zboczeńca za to że wstawiłem się za kobietami......niech wam będzie ....Pozdrowionka




NIE PRZEJMUJ SIE
ŻALOSNA ZROBIŁA SIE TA ROZMOWA WIEC ZAPRZESTALAM
CO KOLWIEK NAPISZESZ BEDZIE ZLE
NIE LICZA SIE Z NASZYMI WYPOWIEDZIAMI WAZNE CO ONI MYSLA
NIE WARTO
POZDRAWIAM
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadzam sie calkowicie z Malwina85op...dodam tylko,ze kazda potwora znajdzie swego amatora
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
malwina85op napisał:
piotrhnl napisał:
Adamm napisał:
dokladnie tak bylo, potwierdzam....ale tak szczerze , rycerstwo @pitrhnl w obronie dziewictwa niewinnych bialoglow....powalajace, mysle ze gdybym byl kobieta uznalbym go za zboczenca...sorki, tak sobie glosno mysle

Ha ha ha dobre.....niezłe porównanie... ... zostawie to bez komentarza bo szkoda słów jeśli porównujesz mnie do zboczeńca za to że wstawiłem się za kobietami......niech wam będzie ....Pozdrowionka




NIE PRZEJMUJ SIE
ŻALOSNA ZROBIŁA SIE TA ROZMOWA WIEC ZAPRZESTALAM
CO KOLWIEK NAPISZESZ BEDZIE ZLE
NIE LICZA SIE Z NASZYMI WYPOWIEDZIAMI WAZNE CO ONI MYSLA
NIE WARTO
POZDRAWIAM


Macie racje !!!! nie warto bo to nic nie zmieni.....Pozdrowionka dla was ......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotr wyluzuj troche. Jak widzisz kobiety sie nie obrazaja, kolek dalej wypisuje co wypisywal i wszystko
jest po staremu. To nie wyprawa krzyzowa i ludzie wchodza na chat zeby zwyczajnie porobic sobie
jaja. Tak na marginesie to jakos nie widze aby "bialoglowy" prosily cie o wsparcie czy czekaly na ratunek.
A nawet jesli ktos tu szuka kogos na sex to co w tym zlego. To zdrowe Pozdrowka
Zgłoś wpis


Bliżej nas